Penzion Hrozen, Kroměříž

Riegrovo náměstí 193/32, 76701
od 590 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Hrozen leží v centru malebného města Kroměříž založeného v r.1260 olomouckým biskupem Brunem ze Šauenburku, známého díky množství památek a bohaté historii i pod pojmem „Hanácké Athény“. 

Další informace

Penzion Hrozen, destinovaný do objektu historické zástavby, nabízí veškerý komfort ubytovaní a odpočinku menšího ubytovacího zařízení s možností individuálního přístupu k hostům. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastním WC, sprchou, televizí, satelitem a internetovým připojením WIFI v celém objektu penzionu.
V ceně každého pokoje je započítáno jedno z bohatých snídaňových menu dle výběru hosta.

Hosté mohou využívat zdejší vinotéku a za pěkného počasí i slunnou terasu.


Ceny

Dvoulůžkový pokoj
880 Kč
Jednolůžkový pokoj
590 Kč

Snídaně v ceně


Ceny platné od 1.1.2018 do 31.3.2018

Služby

Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Parkoviště

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Centrum Kroměříže nabízí bohatý výběr restaurací rozličného kulinářského zaměření. Za zmínku stojí i pamětihodnosti, kterými se město pyšní, jako je Kroměřížský zámek a k němu patřící Arcibiskupské vinné sklepy, které produkují širokou škálu výběrových vín, gotický chrám sv. Mořice s kapitulou z roku 1260, kostel Panny Marie, který byl v r. 1736 přestavěn na barokní, biskupská mincovna založena v r. 1665, Květná zahrada z téhož roku, nebo Podzámecká zahrada zřízená při Kroměřížském zámku. V r. 1998 byl Kroměřížský zámek a zahrady připsán na listinu světového kulturního dědictví Unesco. Díky zámku pyšnícím se zejména rozsáhlou sbírkou obrazů, dvěma rozsáhlým zahradám, zrekonstruovanému historickému středu města, kostelům a jiným pamětihodnostem patří Kroměříž mezi vyhledávané turistické lokality. 

Mapa

Velká mapa