Penzion Ovčárna, Chvalčov

Svatý Hostýn 115, 76872
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš penzion Ovčárna se nachází v malebných Hostýnských vrších, 50 m od nejnavštěvovanějšího poutního místa na Moravě, Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně. Svým návštěvníkům nabízíme příjemné ubytování s výbornou kuchyní a v letních měsících příjemné posezení na velké zahrádce.

Další informace

Náš penzion Ovčárna se nachází v malebných Hostýnských vrších, 50 m od nejnavštěvovanějšího poutního místa na Moravě, Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně. Svým návštěvníkům nabízíme příjemné ubytování s výbornou kuchyní a v letních měsících příjemné posezení na velké zahrádce.

Je zde zajištěno klidné prostředí pro odborné semináře a školení, výuku, módní přehlídky, sportovní soustředění, dále pro firemní a rodinné oslavy (svatby, křtiny, atd.) nebo školní výlety či školky a školky v přírodě.

K DISPOZICI MÁME I UBYTOVÁNÍ VE 2, 3, NEBO 5 LŮŽKOVÝCH POKOJÍCH V SOUČASNÉ DOBĚ CELKOVÁ KAPACITA 21 LŮŽEK. CENA LŮŽKA JE 400,- Kč OSOBA NOC VČETNĚ SNÍDANĚ. NENÍ PROBLÉM SE DOHODNOUT NA VEČEŘI APD.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Zahrada
Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25
Kapacita restaurace
77

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

PENZION OVČÁRNA VÁM NABÍZÍ PO CELÝ ROK VÝBĚR JAK Z HOTOVÝCH JÍDEL TAK I MINUTEK PŘÍPADNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ MOŽNOST PŘIPRAVIT JÍDLA DLE VAŠEHO PŘÁNÍ MŮŽETE U NÁS POŘÁDAT RŮZNÉ AKCE JAKO NAPŘ .SVATBY ,FIREMNÍ VEČÍRKY ATD. 

Firemní akce

Možnost pořádání svateb a podobných akcí.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Mapa

Velká mapa