Penzion Menšík, Kroměříž

Velké náměstí 107, 76701
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 260m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Menšík se nachází v příjemném prostředí historického centra města Kroměříže a nabízí celoroční ubytování. Město Kroměříž leží v turistické oblasti Slovácka a Zlínska, a zve k navštěvě malebného kraje plného slunce, cyklotras, vína a slivovice, kde jsou dosud udržovány lidové tradice.

Další informace

Náš penzion v Kroměříži se nachází v příjemném prostředí a hlavně v srdci historického centra města Kroměříže. Nabízíme celoroční ubytování s výhledem na překrásný Arcibiskupský zámek. V našem penzionu je kapacita 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, TV, satelitem a připojením k internetu. Dva pokoje s možností přistýlky. Penzion je po kompletní, moderní rekonstrukci. Ubytování je vhodné i pro cyklisty a turisty, kteří chtějí poznávat krásy města.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
890 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Snídaně
120 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

CENÍK LISTOPAD-BŘEZEN

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
6
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Okolí

Město historických památek, škol, umění a kultury je nazýváno "Hanáckými Aténami". Je vyhledáváno návštěvníky zejména pro bohatství památek. Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO. Město je dějištěm každoročních hudebních festivalů, výstav, odborných konferencí, sympozií a kongresů. Na tradice kroměřížského školství navazují všeobecné, odborné, pedagogické a umělecké školy.

Mapa

Centrum 260m
Velká mapa