Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Domov, Koryčany

Masarykova 159, 76805
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vážení hosté, 
přijďte prožít příjemné chvíle do rodinného penzionu Domov v malebném okolí přírodního parku Chřiby. Penzion Domov se nachází v městečku Koryčany, dostupné ze směru Brno- Uherské Hradiště po silnici E50 a ze směru Kroměříž- Kyjov. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích se sociálním zařízením přímo na pokoji či na chodbě. 

Další informace

Kapacita Penzionu Domov čítá 39 lůžek rozdělených do 2 až 4 lůžkových pokojů a je proto dostatečná i pro větší organizované skupiny typu sportovních kempů, soustředění nebo firemní a teambuildingových akcí. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií:

  • apartmány s vlastním sociálním zařízením
  • ostatní pokoje s umyvadlem, přičemž toalety a sprchy jsou společné na témže patře

K oběma variantám ubytování je možné přiobědnat snídani nebo polopenzi. U skupinových pobytů je vždy jídelníček zaslán objednateli předem a vzájemně odsouhlasen před začátkem pobytu.

Ceny jsou po celý rok stejné, konečné a platné také pro pobyt na jednu noc. Za volná lůžka na pokoji se dále nepřiplácí. V ceně je již zahrnuto povlečení a rekreační poplatek (pobytová taxa).


Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
300 Kč
Jednolůžkový pokoj
300 Kč
Přistýlka
170 Kč
Snídaně
65 Kč
Třílůžkový pokoj
300 Kč

Pokoje s vlastní koupelnou: 1 osoba/pokoj 450 Kč/noc, 2 osoby/pokoj 400 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Pokoje bez soc. zařízení: 1-2 noci 300 Kč/os/noc, 3 a více nocí

Služby

Restaurace
Zahrada
Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
39

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Zveme do restaurace, která je součástí penzionu. Vaříme nejen chutná jídla, ale připravíme Vám také vynikající míchané koktejly, které si v letních měsících můžete vychutnat na velké a klidné zahrádce s dětským hřištěm. V celém objektu je našim hostům zdarma Wi-Fi připojení k internetu.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Sportovní hala
Fitness, posilovna
Rybolov
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard

Okolí

Město Koryčany se nachází na úpatí dosud nedoceněného přírodního parku Chřiby s nejvyšší horou Brdo a Ždánického lesa. Je obklopeno hlubokými lesy, v nichž se nachází lesní louky s vzácnou květenou (Moravanská lúka, Vršava), přírodní studánky, potůčky a vodní nádrže, či statky na samotách, které skýtají řadu možností pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybáře či rodiny s dětmi. Narazíte rovněž na řadu přírodních rezervací a památek. Pokud patříte mezi sběratele tzv. kešek, Geocaching ukrývá několik skrýší i u nás, pojďte si pro ně.

50 m vzdálené sportovní centrum nabízí pronajmutí sportovní haly, využití fitcentra či sauny. V zimě můžete navštívit 10 minut vzdálený lyžařský areál Stupava.

Pro snadnější orientaci jsme pro vás připravili přehled míst z nejbližšího i vzdálenějšího okolí, které by byla škoda nenavštívit.

Mapa

Autobus 350m
Velká mapa