Hotel Rusava, Rusava

Rusava 334, 768 41
od 1.390 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Rusava stojí uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, ve valašské obci Rusava, která se nachází cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem a je křižovatkou turistických a cyklistických tras. Hotel Rusava nabízí ubytování kategorie ***, Hotel 1-hlavní budova 90 lůžek, Hotel 2 -depandance po rekonstrukci 40 lůžek a 10 nově opravených chat vybavených klimatizací, TV, kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Dále wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití - bowling, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti - kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna.

Další informace

Hotel Rusava I
 90 lůžek v 31 pokojích, svatební apartmá s  vířivou vanou pro dva, bezbariérový pokoj, restaurace, bar, dětský koutek, terasa, salonek, konferenční sál, wellness centrum s vířivkou, finskou saunou, párou, možnost objednání koupelí, zábalů a masáží.

Hotel Rusava II
Po rekonstrukci v roce 2018 nabízí komfortní ubytování v 17 dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojích včetně 1 bezbariérového pokoje, dále velký konferenční sál a salonek, vše je vybaveno novou audio a video technikou.Hotel Rusava II se nachází cca. 100 m od hlavní budovy Hotelu I. Další výhodou je lyžařská sjezdovka přímo nad Hotelem II, na lyžích sjedete až do lyžárny a blízkost nerušené přírody, krásný výhled z balkonů.

Chaty

Po rekonstrukci v roce 2019, 10 komfortních čtyřlůžkových chat vybavených koupelnou, WC, klimatizací, kuchyňkou,každá chata má balkon.

Hotel Rusava I a II je oblíbeným a vyhledávaným místem pro pořádání svateb, firemních akcí a kongresů, školení, teambuildingů.  Díky čistému ovzduší, klidu a širokých možností pro venkovní aktivity v přírodě je také oblíben u rodin s dětmi, seniorů a sportovců, všechny skupiny klientů u nás najdou výhodné pobytové balíčky.

Vaše domácí mazlíčky ubytujeme pouze ve vybraných pokojích v budově Hotelu 1.


Ceny

Apartmán
2.904 Kč
Cena za sál
4.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
3.190 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.190 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.390 Kč
Plná penze
600 Kč
Polopenze
400 Kč
Přistýlka
750 Kč
Snídaně
200 Kč
Třílůžkový pokoj
2.690 Kč

Snídaně v ceně


krytý bazén v ceně

Služby

Bazén
Dětský koutek
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Vířivka
Wellness služby
Bezbariérový přístup
Rodinné pokoje
Nekuřácké pokoje
Výtah
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
130
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
37
Kapacita restaurace
50
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
3
Třílůžkové pokoje
8

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Útulná hotelová restaurace ve valašském stylu je srdcem Hotelu Rusava. Netradičně vybavený interiér s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých a moravských jídlech. Pro Vaše děti je přichystán  dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky.

K hotelové restauraci přiléhají dva oddělené  sály, jeden s přímým východem na oblíbenou letní terasu s grilem, odkud se nabízí krásný výhled do okolní krajiny. Sál 1 s kapacitou 100 míst je oblíbený jako svatební, v sále 2 se podávají snídaně a slouží také k realizaci rautů, zábavy i stravování skupin. Oba sály lze využít také jako konferenční.

Propojením všech sálů a restaurace můžeme realizovat svatby a večírky až pro 160 osob na Hotelu Rusava I.

V denním baru v přízemí se můžete občerstvit  nápoji a zahrát si šipky nebo kulečník, Vaše děti se vyřádí v dětské herně.

Kongresové možnosti

Firemní akce

 Hotel Rusava I disponuje konferenčním sálem pro 100 osob a salonkem pro 15 osob. Hotel Rusava II nabízí velký konferenční sál až pro 130 osob a salonek pro 20 osob. Všechny konferenční sály jsou vybaveny plátnem, dataprojektorem, flipchartem, ozvučením.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Lyžařská škola
Volejbalový kurt

Okolí

Ideální poloha hotelu uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, široké možnosti pro turistiku, cykloturistiku, lyžování. Nedaleko leží poutní místo Svatý Hostýn, Zámek Bystřice pod Hostýnem, Zámek a park Holešov, řada hradů a zřícenin, pramen Rusavy, památky Unesco a Květná zahrada v Kroměříži a řada dalších cílů pro výlety pěšky i autem.

Mapa

Centrum 500m
Autobus 500m
Vlak 5km
Velká mapa